• In English
 • 14-15 травня Міністр освіти і науки України візьме участь у 9-ій Міністерській конференції з Болонського процесу
  опубліковано 13 травня 2015

  13
  травня

  15:00

  середа
  Додати в календар 2015-05-13 15:00:13 2020-06-04 20:47:27 Europe/Kiev 14-15 травня Міністр освіти і науки України візьме участь у 9-ій Міністерській конференції з Болонського процесу Event organizer. event@organizer.email

  14-15 травня Міністр освіти і науки України Сергій Квіт візьме участь у 9-ій Міністерській конференції з Болонського процесу, що відбудеться в Єревані (Республіка Вірменія).

  Учасниками заходу будуть делегації з 47 країн, що входять до європейського простору вищої освіти (European Higher Education Area).

  Передбачається, що за результатами конференції міністри освіти країн-учасниць Болонського процесу приймуть спільне міністерське комюніке.  Проект міністерського комюніке передбачає оновлене бачення європейського простору вищої освіти, а також перелік цілей, які мають бути досягнуті в межах наступного періоду Болонського процесу.

  Окрім участі у спільних робочих засіданнях, заплановано двосторонні зустрічі Міністра освіти і науки України Сергія Квіта з Міністром освіти і наукових досліджень Румунії Соріном Міхаєм Кімпеню, заступником Міністра освіти і науки Грузії Георгієм Шарвашидзе та Комісаром Європейської комісії Тібором Наврачичем.

   

  Автор: Прес-служба Міністерства освіти і науки