• In English
 • Арсеній Яценюк візьме участь у Міжнародній конференції на підтримку України
  опубліковано 26 квітня 2015

  26
  квітня

  19:33

  неділя
  Додати в календар 2015-04-26 19:33:58 2020-05-27 10:07:29 Europe/Kiev Арсеній Яценюк візьме участь у Міжнародній конференції на підтримку України Event organizer. event@organizer.email

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк візьме участь у Міжнародній конференції на підтримку України (International Support for Ukraine Conference), яка відбудеться в Києві у вівторок, 28 квітня.

   

  О 9.00 Глава Уряду відкриє конференцію.

   

  О 09.30 запланований виступ Арсенія Яценюка під час основної дискусійної панелі.

   

  За підсумками дискусійної панелі відбудеться прес-конференція.

   

  У ході Міжнародної конференції на підтримку України (International Support for Ukraine Conference) Уряд України і високі представники міжнародного співтовариства та ділових кіл обговорять подальші кроки в реформуванні економіки, у тому числі агропромислового і енергетичного сектору, боротьбі з корупцією. Буде також представлено ініціативи з відбудови та відновлення територій, що постраждали від російської агресії, та вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб.

  Беручи участь у конференції, міжнародне співтовариство засвідчить свою незмінну політичну підтримку і солідарність із українським Урядом у проведенні реформ.

  До участі в конференції Уряд України запросив представників інституцій ЄС та його держав-членів; країн Великої Сімки, ООН; міжнародних організацій, світових інвестиційних та бізнес компаній і громадянського суспільства.

   

  ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ конференції на сайті www.supportforukraine.com

   

  Детально про конференцію читайте на сайті www.supportforukrai

  ne.com

  Стежте за новинами у Twitter за допомогою хештега #supportukraine