• In English
 • Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин представить потенціал України у сфері енергетики на міжнародній конференції у США
  опубліковано 22 квітня 2015

  22
  квітня

  15:00

  середа
  Додати в календар 2015-04-22 15:00:36 2019-12-12 19:29:32 Europe/Kiev Міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин представить потенціал України у сфері енергетики на міжнародній конференції у США Event organizer. event@organizer.email

  З 20 по 24 квітня ц.р. Володимир Демчишин візьме участь у роботі міжнародної конференції з питань енергетики «CERAWeek-2015» в Х'юстоні (Техас, США).

  У рамках заходу, зокрема, планується «енергетична панель» за участю В. Демчишина і керівників провідних міжнародних енергетичних компаній.

  Учасники «панелі» планують обговорить актуальні питання розвитку глобального газового ринку. Окрему увагу надано ситуації на ринках країн Азійського континенту, Європи та США у контексті розширення потенціалу для багатостороннього взаємовигідного співробітництва.

  Заплановано також низку двосторонніх зустрічей. За ходом та результатами роботи можна стежити за допомогою твіттер-аккаунта керівника Управління європейської інтеграції Міністерства енергетики та вугільної промисловості Михайла Бно-Айріяна https://twitter.com/BnoAiriian.

  Твіттер-аккаунт створений і вестиметься Михайлом Бно-Айріяном для того, щоб преса, громадськість та партнери оперативно дізнавалися про події та рішення Міністерства в рамках курсу на європейську інтеграцію.

   

   

  Автор: Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості