• In English
 • 24 жовтня відбудеться семінар-тренінг для засобів масової інформації щодо протидії гібридним загрозам

  24
  жовтня

  09:30

  12:00

  четвер

  24 жовтня 2019 року, у м. Харків в конференц-залі готелю «Reikartz», вул. Садова, 4, відбудеться семінар-тренінг для засобів масової інформації щодо протидії гібридним загрозам у рамках діяльності Платформи Україна-НАТО з вивчення досвіду протидії гібридній війні.

  Мета заходу: підвищити  рівень розуміння представників місцевих ЗМІ, громадських організацій та органів влади стосовно засобів запобігання, виявлення і протидії гібридним загрозам (зокрема в інформаційному полі), а також покращити їх поінформованість з  проблематики євроатлантичної інтеграції України.

  Організатори заходу:

  ТОВ «Євромедіа Компані» на  замовлення Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

  Модератор: Валерій Кравченко, старший науковий співробітник Національного інституту стратегічних досліджень, директор ДМГО «Центр міжнародної безпеки»

  Тренери практичного семінару - експерти у сфері євроатлантичної інтеграції та протидії інформаційним загрозам, наукові співробітники Національного інституту стратегічних досліджень.

  Початок заходу – 09:30.

  Тривалість заходу – 6 годин.

  З логістичної сторони для учасників заходу передбачено компенсацію вартості квитків (в межах передбаченого бюджету) та проживання (по попередньо надісланій заявці на електронну пошту при реєстрації). Більш детальну інформацію можливо дізнатись, написавши на електронну пошту, або зателефонувавши контактній особі.

   Контактна особа: Юлія Снєговая

  +380 67 3155908

  +380 73 1649706

  forum@euromediacompany.com