• In English
 • 24 серпня - візит Міністра закордонних справ Німеччини до України
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 21 серпня 2020

  24
  серпня

  11:45

  12:15

  понеділок


  24 серпня Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба проведе переговори з Федеральним міністром закордонних справ Німеччини Гайко Маасом, який в День Незалежності України перебуватиме в Києві з візитом.

  Сторони обговорять питання взаємодії України та ФРН з метою відновлення суверенітету та територіальної цілісності нашої держави внаслідок російської агресії. Міністри окреслять спільні кроки у Нормандському форматі задля досягнення прогресу у мирному врегулюванні ситуації на Донбасі.

  Дмитро Кулеба і Гайко Маас також обговорять практичні заходи зі зміцнення українсько-німецького співробітництва та взаємодії між зовнішньополітичними відомствами. Окрема увага буде сфокусована на питаннях європейської та євроатлантичної інтеграції України, у т.ч. з урахуванням головування Німеччини в ЄС.

  За підсумками переговорів заплановано проведення спільної прес-конференції міністрів, яка розпочнеться орієнтовно о 11:45.


  Прес-служба МЗС оголошує акредитацію на висвітлення прес-конференції за телефоном: 238-17-20.

  24 серпня, понеділок

  11:45 - Спільна прес-конференція Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та Федерального міністра закордонних справ Німеччини Гайко Мааса (Михайлівська пл., 1, МЗС України, 3-й під’їзд, 1 поверх).

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ до 11:45.

  Завершення акредитації: 21 серпня о 17:00.

  Місце проведення: МЗС України, Михайлівська пл., 1, під’їзд № 3.

  Увага! У зв’язку з діючими карантинними обмеженнями, на згадану прес-конференцію можуть бути акредитовані лише представники перших 5 ЗМІ, що звернуться до прес-служби МЗС по акредитацію.

  Решту журналістів запрошуємо переглянути пряму трансляцію заходу на сторінці МЗС у Фейсбук: https://www.facebook.com/UkraineMFA.

  Щиро сподіваємося на Ваше розуміння.

  Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт громадянина України, дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією) та засоби індивідуального захисту. Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у заході.