• In English
 • 24 грудня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 22 грудня 2019

  24
  грудня

  12:00

  13:00

  вівторок

  24 грудня о 12:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: НАДС, 3-й поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15.

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання та визначення її результатів.

  2. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції ядерного регулювання, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  3. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та визначення її результатів.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та визначення її результатів.

  6. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.