• In English
 • 24 грудня – Всеукраїнський форум високого рівня «Освіта і наука у сфері енергоефективності. Енергоефективність у закладах освіти і науки»

  24
  грудня

  10:00

  12:00

  п’ятниця

  24 грудня о 10:00 у Львівській політехніці Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України проводить Всеукраїнський форум високого рівня «Освіта і наука у сфері енергоефективності. Енергоефективність у закладах освіти і науки».

  Представники МОН, Міненерго, Держенергоефективності, місцевої влади, ректори університетів з різних регіонів України обговорять:

  • якісну підготовку висококваліфікованих спеціалістів у сфері енергоефективності, що наразі активно розбудовується в країні та створює попит на ринку праці;
  • шляхи і джерела фінансування енергоефективної модернізації закладів освіти та науки.

  Енергоефективні проекти відкривають для закладів освіти можливості, що дозволять зменшити витрати на енергоносії та покращити якість освітнього процесу.

  Програма: https://saee.gov.ua/uk/events/previews/4042 

  Початок реєстрації – 09:30.

  Відкриття – 10:00.

  Організатор – Держенергоефективності спільно із Національним університетом «Львівська політехніка» за підтримки GIZ та UNDP.

  Місце проведення: м. Львів, Національний університет «Львівська політехніка», офлайн, в актовому залі (Галерея Матейка) головного корпусу Львівської політехніки.

  Акредитація ЗМІ – через e-mail: saeepressa@gmail.com, 096-906-85-95, (Таїсія Заїка, Управління комунікації Держенергоефективності).