• In English
 • 24 червня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  24
  червня

  10:00

  13:00

  четвер

  24 червня об 10:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.


  Проект

   Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства меліорації та рибного господарства, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства автомобільних доріг України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови правління Пенсійного фонду України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови правління Пенсійного фонду України та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови правління Пенсійного фонду України.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови правління Пенсійного фонду України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби України та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби України.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України та обговорення її результатів.

  23. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України.

  24. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  25. Різне.