• In English
 • 24 червня до Києва прибуде літак Збройних Сил України з гуманітарним вантажем з КНР
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 23 червня 2020

  24
  червня

  10:00

  11:00

  середа

  24 червня, о 09.30 до Києва прибуде літак Збройних Сил України з гуманітарним вантажем з КНР, зібраним за сприяння 39 державних та муніципальних структур, компаній, громадських організацій та груп активістів Китаю.

  Вантаж обсягом у 125 м.куб містить понад 1 млн захисних масок, медичні респіратори, захисні костюми, окуляри, екрани і рукавички, інфрачервоні термометри, тестові системи для виявлення COVID-19, дезінфектанти та антисептики. Це найбільший за обсягами гуманітарний вантаж, наданий китайською стороною Україні з метою протидії поширенню COVID-19.

  У складі гумдопомоги в Україну буде також доставлено десять апаратів штучної вентиляції легень.

  За рекомендацією донорів, вміст вантажу буде направлено українським ЦОВВ, державним лікарням Києва та інших регіонів, низці обласних і міських держадміністрацій, вищим навчальним закладам, Товариству Червоного Хреста та іншим організаціям.

  Від МЗС України вантаж зустрічатиме заступник Міністра закордонних справ Євгеній Єнін.

  Захід відбудеться на території авіабази «Бориспіль».

  Акредитація представників ЗМІ для участі в заході є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ і триватиме до 16.00 23 травня за телефонами: 238-17-20 та 238-15-76.

  Збір акредитованих журналістів – о 8.45 24 червня, біля КПП авіабази «Бориспіль» (https://goo.gl/maps/coamXKJAam3dukvV9 ).

  Представникам ЗМІ необхідно мати при собі паспорти, редакційні посвідчення та засоби індивідуального медичного захисту.