• In English
 • 24 – 25 червня Іванна Климпуш-Цинцадзе з робочою поїздкою відвідає Львівську область
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 23 червня 2019

  24
  червня

  09:00

  понеділок
  25
  червня

  18:00

  вівторок
  м. Трускавець, готель «Ріксос-Прикарпаття»

  Віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе 24 – 25 червня з робочою поїздкою відвідає Львівську область.

  24 червня Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь в Міжпарламентській Раді Україна-НАТО (UNIC), яка проходитиме у Львові, та виступить в тематичній панелі «Ситуація в Україні після президентських виборів та євроатлантична інтеграція». Цього ж дня Віце-прем'єр-міністр дасть інтерв’ю львівським ЗМІ.

  25 червня Іванна Климпуш-Цинцадзе візьме участь у Форумі місцевого розвитку «Карпатський прорив: партнерство задля регіонального розвитку» (дискусія «Розвиток українських регіонів крізь призму євроатлантичної інтеграції»), який проходитиме у Трускавці (Львівська обл.).

  Для представників ЗМІ о 14.25 запланований брифінг за участю Іванни Климпуш-Цинцадзе.

  Місце проведення форуму: м. Трускавець, готель «Ріксос-Прикарпаття». Акредитація журналістів на Форум /за посиланням/ або за телефоном: 067 701 12 86 до 15.00 24 червня.

  Для представників ЗМІ передбачений трансфер. Виїзд та повернення відбуватиметься щодня – 25, 26 та 27 червня від будівлі Львівської облради (м. Львів, вул. Винниченка, 18).

  Довідково про форум / за посиланням/.