• In English
 • 23 жовтня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 19 жовтня 2018

  23
  жовтня

  10:00

  13:00

  вiвторок
  вул. Прорізна, 15, м. Київ

  23 жовтня 2018 року о 10:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Проектом порядку денного засідання передбачено розгляд наступних питань:

  1. Про обрання головуючого на засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби на термін з 14 жовтня 2018 року по 13 січня 2019 року.
  2. Про розгляд питання щодо розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2018 року № 670-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів».
  3. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
  4. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим відповідно до розпорядження Постійного Представника Президента України в Автономній Республіці Крим від 2 жовтня 2018 року № 41-к/р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим».
  5. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
  6. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» від 18 жовтня 2018 року № 12.
  7. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
  8. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
  9. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
  10. Про затвердження рішення комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» від 23 жовтня 2018 року № 10.
  11. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи першого заступника Голови Державної екологічної інспекції України Яковлєва І.О.
  12. Про порушення дисциплінарного провадження відносно державного секретаря Міністерства фінансів України Капінуса Є.В.
  13. Про проведення навчання для членів Комісії з питань вищого корпусу державної служби щодо забезпечення рівних прав чоловіків та жінок з метою дотримання принципу рівних прав та можливостей чоловіків та жінок під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А».
  14. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
  15. Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
  16. Про визначення переможця конкурсу та другого кандидата за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади керівника апарату Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим.
  17. Різне.