• In English
 • 23 вересня відбудеться церемонія підписання «Пакту заради молоді-2025»
  опубліковано 23 вересня 2020

  23
  вересня

  16:00

  17:00

  середа

  23 вересня о 16:00 ініціативу Пакту заради молоді буде оновлено та зорієнтовано на подолання нових викликів. Новим пріоритетом «Пакту заради молоді-2025» стане менторство від роботодавців.

  Пакт підписуватимуть:

  Міністр молоді та спортуУкраїни  Вадим Гутцайт,

  Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко,

  т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет,

  представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль та представники 15-ти компаній.

  На церемонії також будуть присутні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль

  та заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту, представник Кабінету Міністрів України у Верховній Раді України Василь Мокан.


  Про "Пакт заради молоді-2020":

  За майже 5 років Пакт підписали топ-менеджери 148 компаній, серед яких провідні банки, телекомунікаційні й торговельні компанії, великі виробничі підприємства, а також місцевий малий та середній бізнес. Було створено 45 тисяч місць для стажування та першої роботи молоді, близько п’яти тисяч дівчат і юнаків отримали менторську підтримку від провідних компаній.

  Новим пріоритетом «Пакту заради молоді-2025» стане менторство від роботодавців. Менторство — це універсальний інструмент передачі досвіду від успішних фахівців молоді, а також можливість розвитку співробітників компаній. У межах Пакту буде створено Всеукраїнську менторську платформу, яка зруйнує бар’єри та стереотипи, а також відкриє доступ до можливостей для молоді з різних регіонів, зокрема вразливих категорій.

  Дивіться пряму трансляція підписання Пакту о 16:00 за посиланням: https://youtu.be/KUOgcCbdNv4