• In English
 • 23 травня у Києві представлять «Аналіз політик фінансування інклюзивної освіти в Україні та порядку використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами»
  опубліковано 18 травня 2018

  23
  травня

  12:30

  14:30

  середа
  м. Київ, вул. Грушевського, 12/2


  23 травня 2018 р. відбудеться підсумковий захід по проекту «Аналіз політик фінансування інклюзивної освіти в Україні та порядку використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами», що реалізовувався ГО «Гармонія» за підтримки МФ «Відродження» під патронатом Урядової уповноваженої з прав осіб з інвалідністю.

  Результати даного дослідження вплинуть на ефективність використання коштів субвенції, враховуючи індивідуальні особливості кожної дитина та її потреби. Це допоможе пришвидшити усунення існуючих бар’єрів у праві дітей з особливими освітніми потребами на доступну та якісну освіту.

  Ключовими експертами, які висвітлюватимуть питання, будуть:

  • Раїса Панасюк, Урядова Уповноважена з прав людей з інвалідністю
  • Олеся Самойленко, Консультантка Апарату Прем’єр-міністра України
  • Олена Макарук, головний спеціаліст відділу праці та нормативно-інформаційного забезпечення Департаменту економіки та фінансування МОН

  Початок заходу: 12:30 (після закінчення засідання Уряду).

  Місце проведення: БУДИНОК УРЯДУ, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями. 

  Акредитація ЗМІ до 17.00 22 за тел. +38 093 940 38 39 та електронною адресою: rozvitoc@ukr.net.

  Трансляція заходу: 

  https://www.youtube.com/watch?v=dLeKTsFrNU0