• In English
 • 23 січня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  23
  січня

  12:00

  18:00

  четвер

  Дата проведення: 23 січня 2020 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 12:00.

   ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства, яких допущено до етапу співбесіди.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства та визначення її результатів.

  3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства рибного господарства, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства рибного господарства, яких допущено до етапу співбесіди.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства рибного господарства та визначення її результатів

  7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства рибного господарства.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства рибного господарства, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань спорту, яких допущено до етапу співбесіди.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства з питань спорту та визначення її результатів

  11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань спорту.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства з питань спорту, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства молоді та розвитку громадянського суспільства, яких допущено до етапу співбесіди.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства молоді та розвитку громадянського суспільства та визначення її результатів

  11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття Голови Державного агентства молоді та розвитку громадянського суспільства.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства молоді та розвитку громадянського суспільства, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.