• In English
 • 23 липня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  22
  липня

  09:17

  четвер
  23
  липня

  18:00

  п’ятниця

  23 липня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Початок заходу: 9:30

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ


   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства України з питань кіно, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства водних ресурсів України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної регуляторної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної регуляторної служби України та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної регуляторної служби України.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної регуляторної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України та обговорення її результатів.

  23. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

  24. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  25. Різне.