• In English
 • 23 квітня Любомира Мандзій розповість онлайн про результати публічних консультацій та плани щодо розвитку дошкільної освіти в Україні
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 22 квітня 2020

  23
  квітня

  15:00

  16:00

  четвер

  23 квітня о 15:00 т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій у прямому ефірі на Facebook-сторінці МОН розповість про результати публічних консультацій з питань забезпечення якості та доступності дошкільної освіти, які пройшли у 6 містах України, а також плани щодо розвитку дошкільної освіти в Україні.
  Зокрема, мова йтиме про ключові зауваження та пропозиції, що надали Міністерству вихователі, керівники дитсадків, батьки та управлінці, а також щодо напрацювання Концепції розвитку дошкільної освіти, Закону України «Про дошкільну освіту» та інших документів. Загалом участь у публічних консультаціях взяв 2921 громадянин із 23 областей.
  Крім цього, Любомира Мандзій відповість на запитання – їх можна надіслати за допомогою Google-форми за посиланням.
  Запитання приймаються до 18:00 22 квітня.
  Публічні консультації відбулись за сприяння Національного Демократичного Інституту та Всеукраїнської Ініціативи «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за підтримки Уряду Сполученого Королівства Великої Британії та Фонду розвитку ефективного врядування.
  Дата: 23 квітня 2020 року.
  Початок: 15:00 (орієнтовна тривалість – до 30 хвилин).
  Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці МОН.