• In English
 • 23 березня відбудеться онлайн презентація освітнього серіалу «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»

  23
  березня

  11:00

  12:00

  понеділок

  23 березня відбудеться онлайн презентація освітнього серіалу «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів»

  23 березня, понеділок 11:00 - 12:00

  23 березня 2020 року об 11:00 Міністерство цифрової трансформації України разом із Фондом Ріната Ахметова презентують оглядовий онлайн-курс сервісів дистанційного навчання для освітян.

  Онлайн-курс є оперативною відповіддю на світовий виклик, зумовлений поширенням коронавірусу. Оглядовий курс розроблений і створений за 72 години. При цьому вдалося зберегти інноваційний формат освітнього серіалу, який є традиційним для Національної онлайн-платформи з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Курс не буде містити тестування, оскільки його мета — ознайомити та показати всі можливості сервісів дистанційного навчання.

  Карантин стимулює початок використання онлайн-інструментів з боку освітян. Однак на практиці часто бракує знань і навичок для обрання онлайн-інструментів та швидкого впровадження в освітній процес. Онлайн-курс сервісів дистанційного навчання для вчителів вирішить цю проблему.

  Онлайн-курс містить 6 відеороликів за участі педагогів та експертів, які користуються різними сервісами дистанційного навчання. Йтиметься про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime,Viber, Zoom та інші.

  Онлайн-курс буде розміщений на платформі Дія.Цифрова освіта (https://osvita.diia.gov.ua/) в день презентації, а також доступний згодом до перегляду на сайті та сторінках Фонду Ріната Ахметова в соціальних мережах.

  Учасники презентації

  • Михайло Федоров, Віце-прем'єр-міністр — міністр цифрової трансформації України
  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань європейської інтеграції
  • Наталя Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова
  • Оленка Северенчук, директор з розвитку Ukrainian Global School, радник заступника Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції

  Трансляція розпочнеться 23 березня об 11:00 на Facebook-сторінці Мінцифри.

  ! Журналісти можуть взяти участь у презентації в онлайн-форматі. Для цього необхідно зареєструватися й поставити запитання /за посиланням

  Відповіді будуть надані учасниками презентації під час прямої трансляції.

  Контактна особа: 

  Олексій Мінаков, minakov@thedigital.gov.ua, +380965234033.