• In English
 • 22 травня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  22
  травня

  10:00

  12:00

  вiвторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Проект порядку денного

  1 .Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду.

  2. Про затвердження пропозицій комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.

  3. Про затвердження списку кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 квітня 2018 року № 269-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду».

  4. Про затвердження рішення комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» від 18 травня 2018 року № 7.

  5. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду.

  6. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду.

  7. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду.

  8. Про розгляд питання щодо перевірки володіння іноземною мовою кандидатів на зайняття посад категорії «А», яке проводиться Комісією з питань вищого корпусу державної служби на основі завдань, які затверджуються на її засіданні та включають у себе лексико-граматичний тест, перевірку розуміння письмового тексту, перевірку умінь і навичок сприйняття усного мовлення (аудіювання), перевірку умінь і навичок висловлювати свою думку іноземною мовою.

  9. Про порушення дисциплінарного провадження відносно Голови Державної служби статистики України Вернера І.Є.

  10. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду.

  11.  Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду.

  12.  Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної інспекції енергетичного нагляду.

   13. Різне.

  Дата проведення: 22 травня 2018 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 3-й поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: о 10.00.