• In English
 • 22 травня відбудеться урочисте засідання з нагоди 15-річчя підписання Карпатської Конвенції

  22
  травня

  14:30

  16:30

  вівторок

  22 травня 2018 року Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак відкриє урочисте засідання з нагоди 15-річчя підписання Карпатської Конвенції «Карпати – зв'язок для європейської інтеграції та стійкого регіонального розвитку», яка є основою для внутрішнього національного та транскордонного співробітництва, а також платформою для розробки та реалізації спільних стратегій, програм і проектів зі збалансованого розвитку.

  Під час засідання йтиметься про здобутки, яких вдалося досягнути країнам-учасницям за період дії Конвенції, а також про спільні екологічні виклики у питаннях збереження унікальних видів флори та фауни Карпат.

  У заході візьмуть участь представники посольств країн-учасниць, органів влади й місцевого самоврядування, наукових установ, міжнародних інституцій, громадських організацій.

  Нагадаємо, що саме Україна свого часу була ініціатором розроблення і підписання Карпатської Конвенції та однією із перших ратифікувала її у 2004 році. У 2006 році Україна мала честь провести у Києві Першу нараду Конференції Сторін Карпатської Конвенції за участю країн-учасниць - України, Чехії, Угорщини, Польщі, Румунії, Сербії, Словаччини.

  Запрошуємо журналістів до висвітлення.

  Дата та час: 22 травня о 14:30

  Місце проведення: м. Київ, Клуб Кабінету Міністрів України, (вул. Інститутська,7).

  Акредитація триває до 19:00 21 травня за телефоном: 097-545-45-14