• In English
 • 22 травня - «Ветеранський намет» та його учасники чекають на відвідувачів

  22
  травня

  17:00

  20:00

  середа
  Мистецький арсенал, Київ

  22 травня о 17:00 запрошуємо всіх на відкриття першого в історії міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» унікального простору «Ветеранський намет». 

  На вуличній сцені ІХ міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» розкажуть про саму ідею створення цього простору, значення такої літератури для культурного світу, широкого загалу та, звісно, для самих ветеранів. Слово візьмуть Міністр у справах ветеранів Ірина Фріз, Генеральний директор «Мистецього Арсеналу» Олеся Островська-Люта, заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко, який також є кіборгом Донецького аеропорту та автором книги, а також ветерани-письменники Мартін Брест, Оксана Чорна, Юрій Руденко.

  Під час виступу Міністр у справах ветеранів докладніше розповість про важливість підтримки ветеранської творчості та діяльності, що є складовою процесу повернення учасників бойових дій до мирного, цивільного життя. А самі автори книжок поділяться своїми враження від досвіду написання книжок, розкажуть, що їх спонукало та мотивувало писати і розкажуть читачам, що дійсно відбувається на Донбасі.

  Міністерство у справах ветеранів таким чином намагається популяризувати ветеранів-письменників, дати їм натхнення творити й писати далі.