• In English
 • 22 січня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 18 січня 2019

  22
  січня

  10:00

  14:00

  вівторок
  вул. Прорізна, 15, м. Київ

  22 січня о 10:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Проектом порядку денного засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби передбачено розгляд наступних питань:

  1. Про обрання головуючого на засіданні Комісії з питань вищого корпусу державної служби на термін з 14 січня 2019 року по 13 квітня 2019 року.
  2. Про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  3. Про затвердження рішення комітету відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 18 січня 2019 року № 1.
  4. Про затвердження списку кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1055-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру».
  5. Про затвердження пропозицій комітету відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.
  6. Про проведення тестування та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  7. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  8. Про затвердження графіка проведення засідань Комісії з питань вищого корпусу державної служби на лютий – червень 2019 року.
  9. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  10. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  11. Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  12. Про визначення переможця конкурсу та другого кандидата за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.
  13. Різне.