• In English
 • УВАГА! ЗМІНЕНО ЧАС! 22 січня - презентація веб-сторінки та інтерактивної карти Української революції 1917-1921 років
  опубліковано 18 січня 2018

  22
  січня

  15:00

  16:00

  понедiлок
  Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького, 16/8, м Київ.

  22 січня о 15:00 до 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки відбудеться презентація веб-сторінки з матеріалами подій Української революції 1917-1921 років та унікального проекту – інтерактивної карти «Місця пам’яті Української революції 1917-1921 років», яка містить дані, що стосуються місць Української революції у столиці України ‒ Києві.

  Учасники:

  Володимир В'ятрович - голова Українського інституту національної пам'яті,

  Максим Майоров - історик, співробітник Українського інституту національної пам'яті.

  Адреса: Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького, 16/8 (перша зала), м Київ.

  Організатор: Український інститут національної пам'яті.

  Довідково

  На веб-сторінці зібрані основні відомості про етапи Революції, видатних діячів, тогочасні фото, документи. А також проекти Українського інституту національної пам'яті (соціальна реклама, виставки, поштівки, інфографіка, настільна гра, інформаційні матеріали, брошура) та спецпроекти медійних партнерів інституту.

  Під час заходу буде презентована пілотна версія проекту інтерактивної карти «Місця пам’яті Української революції 1917-1921 років», яка містить дані, що стосуються місць Української революції у столиці України ‒ Києві. На карті нанесено близько 400 локацій – споруди, в яких розташовувалися органи влади, будинки, в яких народилися, проживали чи здійснювали діяльність діячі Української революції, місця боїв, зборів, демонстрацій, інших важливих подій Української революції.