• In English
 • 22 серпня - прес-тур щодо культурної програми саміту Кримської платформи
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 20 серпня 2021

  22
  серпня

  20:00

  21:59

  неділя

  22 серпня о 20:00 відбудеться прес-тур та кураторська екскурсія для представників ЗМІ про культурну програму саміту Кримської платформи.

  Культурна програма саміту підготовлена Українським Інститутом за сприяння Міністерства закордонних справ України та Міністерства культури та інформаційної політики України і складається з інтерактивних інсталяцій, виставок та музичної програми, які демонструють культуру, традиції Криму, його історичний зв’язок з Україною.

  Прес-служба МЗС України оголошує акредитацію на захід для представників ЗМІ за посиланням: https://forms.gle/69yH8Nay66PyWmas7.

  Увага: Кількість учасників кураторської екскурсії обмежена. Підтвердження акредитації буде надіслане на електронну адресу, яку ви вкажете у формі.

  Завершення акредитації: 21 серпня о 12:00.

  Місце і час проведення: КВЦ Парковий, час і місце збору для проїзду на локацію буде повідомлено додатково акредитованим ЗМІ.

  Для проходу у будівлю КВЦ Парковий при собі прохання мати паспорт, дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією) та засоби індивідуального захисту.

  Представники ЗМІ, які не отримали підтвердження акредитації, не зможуть взяти участь у заході.

  Довідково

  Серед елементів культурної програми Саміту – мультимедійна галерея «Stories of Crimea» (імерсивна інсталяція пісочної анімації на основі кримських легенд, кримськотатарських орнаментів та картин кримських художників), інтерактивна відеостіна “Культурні скарби”, яка занурить глядача в культурний контекст Криму, інтерактивний портал “Листи до Криму”, де кожен зможе залишити своє послання мешканцям півострова, та мистецькі інсталяції, у яких герої родом із Криму осмислюють свій зв’язок із ним.

  Нагадаємо, установчий Саміт Кримської платформи відбудеться 23 серпня 2021 року. Кримська платформа — новий консультативний та координаційний формат, ініційований Україною з метою підвищення ефективності міжнародного реагування на окупацію Криму, відповіді зростаючим безпековим викликам, посилення міжнародного тиску на Росію, запобігання подальшим порушенням прав людини та захисту жертв окупаційного режиму, а також досягнення головної мети — деокупації Криму та повернення його Україні.