• In English
 • 22 лютого – публічний звіт Голови Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, Антона Янчука

  22
  лютого

  13:00

  14:00

  четвер
  вул. Б. Хмельницького, 8/16

  22 лютого 2018 року відбудеться публічний звіт Голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів,  Антона Янчука.

  Під час звіту буде презентовано кількісні та якісні показники інформації за напрямами діяльності, інформацію про використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Агентства у 2017 році.

  Регламент заходу:

  13:00 – 13:30 – презентація публічного звіту.

  13:30 – 14.00 – запитання та відповіді.

  Запрошуємо взяти участь представників громадських рад при органах виконавчої влади, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

  Місце проведення: приміщення Національного інформаційного агентства „Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16, 1-й поверх).

  Відповідальний структурний підрозділ: Відділ організаційно-аналітичного забезпечення діяльності керівництва Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

  Контактна особа: Сириця Геннадій Володимирович – начальник Відділу організаційно-аналітичного забезпечення діяльності керівництва, тел. 290-08-31.

  Інформацію про учасників просимо надати до 12 години 22 лютого 2018 р. на електронну адресу: press@arma.gov.ua.