• In English
 • 22 листопада – прес-конференція Міністра охорони здоров’я Зоряни Скалецької «Ключові пріоритети в охороні здоров’я та трансформації системи»
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 20 листопада 2019

  22
  листопада

  10:00

  11:00

  п’ятниця

  У п’ятницю, 22 листопада 2019 року відбудеться прес-конференція Міністра охорони здоров’я України Зоряни Скалецької у м. Житомир, де буде презентовано ключові пріоритети діяльності Міністерства  та напрямки трансформації системи охорони здоров’я України у 2020 році.

  Початок: 10:00.

  Місце проведення: м. Житомир, комунальна Установа «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради, адміністративний корпус, актова зала, 2 поверх. (Заїзд із вулиці Пушкінської).

  Трансфер Київ-Житомир-Київ забезпечується. Від’їзд  з Києва о 07:00 ст. метро Житомирська. 

  Акредитація ЗМІ обов’язкова  до 20.00 21 листопада  за посиланням http://bit.ly/2kBsJ2y, електронною адресою: zmikmu@gmail.com.  Телефон для довідок - 050 822 0010 (Олена).

  Під час прес-туру для представників ЗМІ буде організований оглядовий візит по КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського» Житомирської обласної ради та  Житомирського обласного  перинатального центру з метою побачити, як заклади готуються до переходу на нові умови фінансування з нового року та заключення контракту з НСЗУ.  Адже з 1 квітня 2020 року в рамках програми медичних гарантій медичні послуги з лікування інфарктів, інсультів, немовлят та пологи будуть повністю безкоштовними для українців в тих закладах, які заключать договір з НСЗУ.

  Організовано можливість провести відео та фотозйомку кардіологічного відділення, інсультного центру, оглянути кабінети, де проводиться оптична когерентна томографія, а також обладнання для надання пологової та неонатальної допомоги. Організовано можливість спілкування з лікарями щодо підготовки до трансформації у 2020 році.

  Важливо!

  Представників ЗМІ, котрі бажають скористатись трансфером з Києва до Житомира з 06:40 до 06:55 22 листопада буде очікувати  автобус - білий Neoplan на станції метро Житомирська. Телефон для довідок – 050 822 00 10 (Олена). 

  Велике прохання не спізнюватись та обов’язково мати при собі редакційне посвідчення. 

  Виїзд трансферу з Києва до Житомира  о 07:00. Представники ЗМІ, котрі прибуть на місце збору після 07:00, на жаль, не зможуть скористатись трансфером.