• In English
 • 22 березня відбудеться онлайн-презентація участі України у міжнародних змаганнях для поранених військовослужбовців та ветеранів Warrior Games
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 22 березня 2021

  22
  березня

  17:30

  19:00

  понеділок


  22 березня о 17:30 відбудеться онлайн презентація участі України у міжнародних змаганнях Warrior Games. Україна вперше в історії візьме участь у міжнародних змаганнях Warrior Games (Ігри Воїнів) з адаптивних видів спорту для військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.

  Під час заходу організаційна команда відповідь на питання:

  Чому змагання Warrior Games (Ігри Воїнів) важливі для реінтеграції ветеранів АТО\ООС? Особливості змагань та деталі проведення. Чим Warrior Games відрізняється від Invictus Games (Ігор Нескорених)?

  Чому Україна була прийнята до Warrior Games?

  Відбір учасників збірної України: хто може брати участь, як відбуватимуться відбіркові змагання, який склад відбіркової комісії?

  Види спортивних змагань.

  Учасники заходу:

  Юлія Лапутіна, Міністр у справах ветеранів України

  Матвій  Бідний, заступник Міністра молоді та спорту України

  Джефф Лернер, менеджер Warrior Games, заступник секретаря армії США

  Марша Гонзалес, керівник програми Поранених воїнів США у Повітряних силах США

  Оксана Горбач, директор Центру стратегічних комунікацій “Стратком Україна”/координаторка Invictus Games та Warrior Games в Україна

  Сергій Конюшок, голова Федерації стронгмену України, головний тренер збірної

  Тарас Чмут, директор Благодійного фонду “Повернись живим”

  Олена Говорова - заступник київського міського голови з питань фізичної культури і спорту

  Поставити запитання учасникам  можна, заповнивши форму /за посиланням/.

  Онлайн-трансляція  заходу відбуватиметься за посиланнями:

  Контактна особа: Судак Світлана 067-378-21-51  s.sudak@stratcomua.org

  Довідково

  У 2021 році вперше у Warrior Games візьме участь українська збірна поранених ветеранів та військовослужбовців. Warrior Games (Ігри Воїнів) – це міжнародний мульти-спортивний захід для військовослужбовців та ветеранів, що отримали поранення, травми чи захворювання під час виконання службових обов’язків. Warrior Games організовує Міністерство оборони США з 2013 року.

  Адаптивні види спорту в програмі Warrior Games: стрільба з лука, гольф, кульова стрільба, легка атлетика, велоспорт, плавання, веслування на тренажерах, баскетбол на візках, регбі на візках, пауерліфтинг, волейбол сидячи. Країни учасниці: США, Австралія, Канада, Великобританія, Данія, Нідерланди, Грузія, Україна. Дата та місце проведення: 08-23 вересня 2021 року, Орландо (Флорида), США.