• In English
 • 22 березня – презентація запровадження нової електронної послуги з видачі (анулювання) дозволу на спеціальне водокористування

  22
  березня

  10:00

  11:00

  п’ятниця
  вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ

  22 березня 2019 року, у Всесвітній день води, в ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція «Вода через електронні послуги».

  Прес-конференцію проводять Голова Державного агентства водних ресурсів України Ірина Овчаренко та Голова Державного агентства з питань електронного урядування України Олександр Риженко, які презентують запровадження нової електронної послуги з видачі (анулювання) дозволу на спеціальне водокористування.

  У заході також візьмуть участь:

  Петро Матіяшек, керівник проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS», Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа

  Данило Молчанов, керівник напряму електронних послуг проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS».

  Електронна послуга суттєво спростить процес оформлення дозволів – як для водокористувачів, так і для всіх учасників процесу; сприятиме зменшенню корупційних ризиків та покращенню відкритості і прозорості дозвільних процедур.

  Водночас під час заходу відбудеться спецпогашення маркованого художнього конверта, присвяченого Всесвітньому дню води, та презентація сучасної художньої виставки «Ріка життя» Ольги Кондрацької.

  Дата проведення: 22 березня 2019 року.

  Час: 10:00-11:00.

  Місце проведення: Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ.

  Вхід за редакційними посвідченнями. 

  Акредитація відкрита до 17:00 21 березня за телефоном (067) 657–07–52; або електронною поштою: press@e.gov.ua.