• In English
 • 22 березня Держводагентство долучається до ініціативи ООН і відзначатиме Всесвітній день води

  22
  березня

  13:00

  16:00

  п'ятниця
  м. Київ, вул. Велика Васильківська, 1-3

  Цього року Держводагентство традиційно разом із світовою спільнотою долучається до ініціативи Організації Об’єднаних Націй і відзначатиме Всесвітній день води – 22 березня.

  Вода для всіх, або не залишаючи нікого! – гасло цьогорічного Дня води. 

  Це, насамперед, означає, що вода, як життєво важливий ресурс – право кожної людини, і не може бути перешкод ані національних, ані гендерних, ані інших у доступі до чистої питної води.

  У Всесвітній день води Держводагентство організовує Open Space World Water Day, під час якого планує спільно з учнями шкіл розібратися у питаннях якості питної та річкової води, школярі матимуть унікальну можливість особисто перевірити якість води з річок Дніпро, Десна, Тетерів та з інших поверхневих водних об’єктів.

  Крім того, експерти поділяться з дітьми основними лайфхаками під час вибору безфосфатного прального засобу та навчать правильно сортувати відходи з пластику.

  Також під час заходу дітям будуть продемонстровані сучасні відеоролики про дбайливе ставлення до українських річок та щодо наслідків потрапляння фосфатів до водойм.

  Діти матимуть можливість доторкнутися до витворів мистецтва, виконаних із поліетиленових пакетів та вживаного пластику. Такі інсталяції наочно показують шкоду, яку завдають пластик та поліетилен для екології та водних ресурсів зокрема.

  Open Space World Water Day – це захід, який має об’єднати зусилля однодумців для поширення інформації про збереження водних ресурсів планети, бо вода – безцінний наш ресурс.

   Локація заходу: 13.00, Центр сучасного мистецтва «Пінчук Арт Центр», вул. Велика Васильківська, 1-3

  Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Ковтуненко Віта – начальник управління комунікацій з громадськістю та захисту інформації Держводагентства.

  Акредитація ЗМІ: до 18.00 21 березня

  за тел.: 044-246-71-40; 044-234-03-87, 066-202-63-23,

  e-mail: kovtunenko@davr.gov.ua, simkova@davr.gov.ua.