• In English
 • 21 жовтня - міжнародна конференція «Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації»
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 20 жовтня 2020

  21
  жовтня

  09:30

  10:30

  середа

  21 жовтня, о 09:30 у м. Херсон відбудеться міжнародна конференція «Проблемні питання водопостачання та використання водних ресурсів на території Криму в умовах російської окупації», спільно організована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством закордонних справ України.

  У заході візьмуть участь Віце-прем’єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков (онлайн), перший заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова (онлайн), голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв, інші урядовці, українські та іноземні дипломати, науковці, громадські активісти.

  Конференція включатиме 3 дискусійних панелі:

  «Порушення окупаційною владою міжнародного законодавства у сфері захисту прав людини»;

  «Порушення окупаційною владою міжнародного законодавства у сфері захисту прав людини»;

  «Порушення норм міжнародного екологічного права окупаційною владою АР Крим».

  Запрошуємо до перегляду конференції у режимі трансляції наживо на Youtube-каналі МЗС https://www.youtube.com/user/UkraineMFA або Херсонської ОДА: https://www.youtube.com/channel/UCvayphHDG1PTlP3FkCQk6Jw .

  Більше деталей щодо заходу та його учасників можна дізнатися на офіційній веб-сторінці Мінреінтеграції /за посиланням/