• In English
 • 21 травня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  21
  травня

  10:00

  16:00

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  21 травня 2019 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Початок засідання: 10:00  

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 6-й поверх, конференц-зала, м. Київ, вул. Прорізна, 15

   

   ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з питань праці, першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та заступника Голови Національної служби здоров’я.
  2. Про затвердження рішення комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 14 травня 2019 року № 7.
  3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з питань праці відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 245-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань праці», першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 272-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду» та заступника Голови Національної служби здоров’я відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 273-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Національної служби здоров’я».
  4. Про затвердження пропозицій комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань.
  5. Про проведення тестування та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з питань праці, першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та заступника Голови Національної служби здоров’я.
  6. Про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з питань праці, першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та заступника Голови Національної служби здоров’я.
  7. Розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з питань праці, першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та заступника Голови Національної служби здоров’я.
  8. Про розгляд питання щодо критеріїв оцінювання тестування щодо перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи кандидатами на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А».
  9. Про розгляд листів Кабінету Міністрів України, що надійшли на адресу Комісії з питань вищого корпусу державної служби.
  10. Проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з питань праці, першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та заступника Голови Національної служби здоров’я.
  11.  Рейтингові списки кандидатів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з питань праці, першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та заступника Голови Національної служби здоров’я.
  12.  Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад заступника Голови Державної служби з питань праці, першого заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду та заступника Голови Національної служби здоров’я.
  13. Різне.