• In English
 • 21 травня відбудеться вебінар "Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19"

  21
  травня

  10:00

  12:00

  четвер

  Міністерство соціальної політики продовжує серію навчальних вебінарів «Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19.

  Третій вебінар серії на тему «Здійснення оцінки потреб дитини та її сім’ї» відбудеться 21 травня з 10:00 до 12:00 години у форматі онлайн-конференції на Фейсбук сторінці Міністерства.

  Під час вебінару буде розглянуто такі питання:

  • відповіді на запитання, поставлені під час та після другого вебінару;
  • оцінка як складова ведення випадку та організації надання соціальних послуг;
  • алгоритм здійснення оцінки потреб та документування: практичні аспекти.

  Спікери вебінару:

  • Руслан Колбаса, генеральний директор Директорату розвитку соціальних послуг та захисту прав дітей Міністерства соціальної політики,
  • Жанна Петрочко, доктор педагогічних наук, ключовий експерт проекту з реформування інтернатних закладів Партнерства «Кожній дитині»,
  • Оксана Мельниченко, тренер МГО “Міжнародний центр розвитку і лідерства”, директор Києво-Святошинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

  Запрошуємо до участі у вебінарі керівників та працівників служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів надання соціальних послуг, управлінь/відділів соціального захисту населення, освіти, охорони здоров'я обласних та районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад та об'єднаних територіальних громад, інших фахівців, які працюють у сфері забезпечення прав дитини, підтримки сімей з дітьми, представників громадських та благодійних організацій, всіх бажаючих.

  Під час наступних вебінарів серії розглядатимуться такі питання: порядок вилучення дитини; порядок влаштування дитини у сімейні форми виховання в умовах карантину; патронат над дитиною; організація роботи комісії із захисту дитини. У кожному з вебінарів візьмуть участь керівники та спеціалісти Мінсоцполітики, які надаватимуть відповіді на запитання слухачів, поставлені під час попереднього вебінару, а також експерти та практики із зазначених тем.