• In English
 • 21 січня Павло Клімкін візьме участь у тристоронніх консультаціях Україна-ЄС-РФ щодо транзиту газу
  опубліковано 21 січня 2019

  21
  січня

  11:00

  18:00

  понеділок
  м. Брюссель

  21 січня 2019 року в Брюсселі відбудуться тристоронні консультації Україна-ЄС-РФ з питань транзиту газу походженням з Російської Федерації газогонами України після 2019 року.

  Українську делегацію очолить Міністр закордонних справ України Павло Клімкін. До її складу також увійдуть Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, Оксана Кривенко, Голова правління ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, заступник Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль, заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко, а також експерти МЗС, ПАТ «НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз».

  Делегацію Європейської Комісії очолить Віце-президент з питань Енергетичного Союзу Марош Шефчовіч.

  У ході консультацій планується обговорити питання майбутніх контрактних відносин та умови взаємодії операторів газотранспортних систем.

  Також відбудуться двосторонні зустрічі Міністра з Комісаром ЄС з питань європейської політики сусідства і переговорів з розширення Йоганнесом Ганом та Комісаром ЄС з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом.