• In English
 • 21 серпня почне роботу фестиваль «Український бренд: Etnika»

  21
  серпня

  10:00

  18:00

  субота  21 серпня о 10:00 на подвір’ї Національного музею історії України вперше почне роботу фестиваль «Український бренд: Etnika», що збере найкращих майстрів народних художніх промислів з усієї України.

  Захід приурочено до 30-річчя Незалежності України.

  Учасники: Саша Заріцька (гурт KAZKA), гурт Go_A, Аліна Паш, Дзідзьо, дизайнерки Катя Сільченко та Ліля Літковська, прима-балерина Національної опери України Катерина Кухар, олімпійська призерка Дар’я Білодід, телеведучі Катерина Осадча і Руслан Сенічкін та інші відомі люди.

  Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти; проект Made in Ukraine; Офіс з розвитку креативних індустрій під патронатом порталу JetSetter.ua.

  47 носіїв унікальних традиційних технік представлять свої роботи: автентичні й водночас актуальні для молодих українців. На відміну від багатьох західних країн, в Україні збереглися носії автентичної культури.

  На «ЕТНІЦІ» у майстрів будуть власні зони, де вони проведуть майстер-класи і ознайомлять гостей зі своєю творчістю. Амбасадорами фестивалю стали 12 медійних персон та інфлюенсерів, кожен з яких представляє окремий вид промислів — від різьбярства до кераміки та гутництва.

  Увага!!! Представники ЗМІ можуть відвідати відкриття заходу 20 серпня о 19:00. Кількість місць для ЗМІ обмежена.

  Акредитація ЗМІ до 14 год. 19 серпня за ФОРМОЮ.