• In English
 • 21 лютого відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  21
  лютого

  10:00

  11:00

  п’ятниця

   Дата проведення: 21 лютого 2020 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби, 3 поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15.

  Початок засідання: 12:00.

   

  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

   

  1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної фіскальної служби, яких допущено до етапу співбесіди.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної фіскальної служби та визначення її результатів.

  3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної фіскальної служби.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної фіскальної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державної соціальної служби, яких допущено до етапу співбесіди.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної соціальної служби та визначення її результатів.

  7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної соціальної служби.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби, яких допущено до етапу співбесіди.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби та визначення її результатів.

  11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.