• In English
 • 21 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  21
  листопада

  14:00

  18:00

  четвер

  21 листопада 2019 року об 14:00 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби (IІІ поверх, кабінет № 327, IІ поверх Центру оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби Української школи урядування, м. Київ, вул. Прорізна, 15).

   ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про обрання головуючого члена  Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на посаду заступника Голови ДФС (розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2019 року № 1020-р "Про оголошення повторного конкурсу на зайняття посади заступника Голови Державної фіскальної служби").

  3. Проведення співбесіди з кандидатами на посаду заступника Голови ДФС (розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2019 року № 1019-р "Про оголошення конкурсу на зайняття посади заступника Голови Державної фіскальної служби").

  4. Проведення співбесід на посаду Голови Державного агентства з питань кіно, Голови Українського інституту національної пам’яті, Голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті.

  5. Інформація про Ухвалу Окружного адміністративного суду м. Києва щодо позовної заяви Луцького О.Ю., кандидата на посаду Голови Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

  6. Інформація про адвокатський запит щодо надання правової допомоги Радову Д.Г., кандидата на посаду Голови Державної служби експортного контролю України.