• In English
 • 21 листопада - презентація законопроекту «Про Державну природоохоронну службу України»

  21
  листопада

  15:00

  16:30

  середа
  м. Київ, вул. Шовковична, 4

  21 листопада о 15:00 у приміщенні Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України відбудеться презентація законопроекту «Про Державну природоохоронну службу України».

  Законопроект закладає основу реформи державного екологічного контролю (нагляду) шляхом створення нового природоохоронного органу на заміну Державної екологічної інспекції України.

  Його мета – створення в Україні нової інтегрованої природоохоронної системи європейського зразка, яка кардинально змінить підхід до здійснення функцій контролю (нагляду) і за дотриманням законодавства у сфері довкілля.

  Документ розроблено експертами Команди підтримки реформ при Мінприроди та підтриманий ініціативною групою народних депутатів України.

  У заході візьмуть участь:

  Василь Полуйко - заступник Міністра екології та природних ресурсів України;

  Анатолій Дирів - перший заступник голови Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України;

  члени комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України.

  Початок: 15:00.

  Адреса: м. Київ, вул. Шовковична, 4.

   Акредитація ЗМІ за телефоном: (095)140 94 24 або за онлайн формою: https://goo.gl/forms/PjEwosDsE5BQUZwX2