• In English
 • 21 червня – прес-конференція з нагоди старту чемпіонату Європи з регбі-7 серед жіночих збірних команд, який Україна прийматиме вперше
  опубліковано 20 червня 2018

  21
  червня

  10:00

  12:00

  четвер
  м. Київ, вул. Басейна, 2а

  21 червня о 10:00 в інформаційній агенції «Інформатор» відбудеться прес-конференція з нагоди старту чемпіонату Європи з регбі-7 серед жіночих збірних команд, який Україна прийматиме вперше.

  Учасники заходу: 

  Ігор Жданов - Міністр молоді та спорту;

  Євген Баженков – президент Федерації регбі України.

  Змагання пройдуть у м. Дніпро 23-24 червня 2018 року за організаційної та фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України, Федерації регбі України, Дніпровської міської ради.

  У цьому українському місті зберуться 12 європейських регбійних збірних команд з Нідерландів, Швеції, Швейцарії, Чехії, Угорщини, Фінляндії, Норвегії, Латвії, Ізраїлю, Австрії, Румунії та України.

  У дводенних змаганнях команди виборюватимуть право наступного 2019 року виступати у складі найсильніших збірних Європи – дивізіоні “GRAND PRIX SERIES”. Усі матчі європейської першості відбудуться на полі спортивної арени «Метеор» виробничого об’єднання “Південний машинобудівний завод ім. А. М. Макарова”.

  Місце проведення прес-конференції: м. Київ, вул. Басейна, 2а, бізнес-центр Арена сіті, 2 поверх, ІА «Інформатор».

  Телефон для акредитації журналістів - 093 228 63 48 Маргарита.