• In English
 • 21 березня організатори оголосять про початок Конкурсу на здобуття “Відзнаки імені Героя “Небесної Сотні” Дмитра Максимова” - 2018
  опубліковано 20 березня 2018

  21
  березня

  14:00

  15:00

  середа
  м. Київ, Хрещатик, 2

  21 березня представники громадських організацій “Родина Героїв “Небесної Сотні” та “Відкриті можливості” оголосять про початок Конкурсу на здобуття “Відзнаки імені Героя “Небесної Сотні” Дмитра Максимова” у 2018 році.

  Конкурс проводитиметься вдруге під патронатом Міністерства молоді та спорту.

  Метою заходу є відзначення діяльності зі створення найкращих умов для занять фізичною культурою та спортом для людей з інвалідністю на всій території України.

  Учасниками Конкурсу можуть бути організації, ініціативні групи та громадяни, які провадять активну діяльність у цій сфері.

  Під час анонсування Конкурсу буде надана детальна інформація, зокрема, про номінації,  умови участі, визначення переможців.

  Презентація Конкурсу розпочнеться о 14:00 за адресою: м. Київ, Хрещатик, 2 (Український кризовий медіа-центр).

  Спікерами виступатимуть радник Міністра молоді та спорту, координатор проекту "Спільна перемога", Голова ГО "Відкриті можливості Володимир Бульба, Голова ГО "Родина Героїв "Небесної сотні" Володимир Бондарчук, мати Дмитра Максимова Лідія Максимова, співкоординатор проекту "Спільна перемога" Олександр Соколинський, радник Міністра молоді та спорту Павло Булгак, а також  спортсмени-паралімпійці, представники партнерських громадських організацій.

  Акредитація для представників ЗМІ: heavenlyhundred.office@gmail.com, моб.: 095-814-32-04

  Нагадаємо, Дмитро Максимов – Герой “Небесної Сотні”, Герой України. Коли він загинув – йому було лише 19 років. Талановитого спортсмена-паралімпійця називали надією національної збірної України. Срібний (у командному заліку) та бронзовий (в особистому заліку) призер з дзюдо Дефлімпійських ігор у Софії 2013 року (спортивні змагання найвищого рівня для людей, що не чують); бронзовий призер Чемпіонату світу зі східних єдиноборств серед глухих, що проходив на острові Маргарита (Венесуела) з 17 по 24 вересня 2012 року.