• In English
 • 20 жовтня у Києві відбудеться всесвітня акція проти торгівлі людьми

  20
  жовтня

  13:00

  16:00

  субота
  м. Київ, Майдан Незалежності

  20 жовтня 2018 року о 13:00 у  Києві відбудеться глобальна щорічна акція з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, який світова спільнота відзначає 18 жовтня. Акція Walk for Freedom спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгiвлi людьми, поширення важливої інформації про тенденції її розвитку та небезпеку, яку вона становить.

  Цей захід не є протестом, це мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок, хлопців та дівчат, які зараз знаходяться у рабстві.

  Акція буде проведена у співпраці Міністерства соціальної політики України, Представництва неурядової громадської організації А21, ОБСЄ та МОМ.

  Walk for Freedom у м. Києві розпочнеться на площі Майдан Незалежності біля скульптури “Св. Архистратиг Михаїл”, де буде встановлено невелику сцену, заплановано виступи за участю представників Міністерства соціальної політики України, Київської міської державної адміністрації та громадських організацій для того, щоб розповісти про реалії торгівлі людьми в світі та Україні, роздати інформаційні листівки та поспілкуватись з перехожими.

  У рамках заходу планується провести ходу за маршрутом: від Майдану Незалежності (Лядських воріт) по вул. Хрещатик, вул. Богдана Хмельницького, вул. Володимирській, Володимирському проїзду, вул. Михайлівській до Лядських воріт на Майдані Незалежності.

  Учасники будуть одягнені в одяг чорного кольору, в руках будуть чорні парасолі з логотипом “Walk for Freedom”.

  Офіційні хештеги: #WalkForFreedom

  #ПротиДІЙТоргівліЛюдьми