• In English
 • 20 травня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  20
  травня

  09:00

  10:00

  четвер

  20 травня 2021 року відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Початок заходу: 9:00

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ


   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   


  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби морського та річкового транспорту, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби геології та надр України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби геології та надр України її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби геології та надр України.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби геології та надр України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства закордонних справ етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи, розв’язання ситуаційних завдань.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства закордонних справ і обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  державного секретаря Міністерства закордонних справ.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства закордонних справ, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Державного управління справами етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Державного управління справами і обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Керівника Державного управління справами.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Керівника Державного управління справами, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Різне.