• In English
 • 20 серпня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  20
  серпня

  09:45

  18:00

  п’ятниця

  20 серпня о 09:45 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Адреса: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Про затвердження ситуаційних завдань для кандидатів на посади державних секретарів Міністерства аграрної політики та продовольства та Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

  ________________________________________________________________

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства автомобільних доріг етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства автомобільних доріг та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства автомобільних доріг.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства автомобільних доріг, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби експортного контролю етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби експортного контролю та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби експортного контролю.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби експортного контролю, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ______________________________________________________________

   

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  21. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства та обговорення її результатів.

  23. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства.

  24. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства аграрної політики та продовольства, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________

  25. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  26. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та обговорення її результатів.

  27. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади державного секретаря Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів.

  28. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  ________________________________________________________________


  29. Різне.