• In English
 • 20 лютого Євген Нищук візьме участь у брифінгу, присвяченому оголошенню переможця в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні»
  Міністерство культури України, опубліковано 19 лютого 2018

  20
  лютого

  12:15

  13:50

  вiвторок
  вул. Б. Хмельницького, 8/16

  20 лютого 2018 року (вівторок) о 12.15 в ІА «Укрінформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться брифінг за участі Міністра культури України Євгена Нищука із оголошенням переможця в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта «Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності» (м. Київ)».

  Учасники брифінгу:

  Міністр культури України - Євген Нищук

  Генеральний директор «Національного меморіального комплексу Героїв Небесної           Сотні – Музею Революції Гідності» - Ігор Пошивайло

  Голова ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» - Володимир Бондарчук

  Організатор конкурсу – Бенжамін Хоссбах [phase eins]. / Німеччина


  Нагадуємо, що 15 лютого 2018 року на Майдані Незалежності відкрилася публічна виставка конкурсних проектів в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні».

  На виставці представлені 9 конкурсних проектів, поданих на конкурс з різних країн світу, в тому числі з України.

  До підбиття підсумків конкурсу проекти представлені анонімно згідно із міжнародними правилами проведення архітектурних конкурсів.

  Кожен проект включає два планшети із кресленнями та візуалізацією, фотографії архітектурного макета або скульптурної моделі, фотографії колажу матеріалів, запропонованих для використання, та пояснювальну записку.

  Для врахування громадської думки з 15 лютого розпочато громадське обговорення конкурсних проектів. Всі проекти, подані на конкурс будуть викладені в Інтернеті на офіційному веб-сайті замовника конкурсу Міністерства культури України. Зауваження та пропозиції від громадськості направлятимуться на e-mail: ua.dignity.contest@gmail.com до 25 лютого 2018 року.

  Після підбиття підсумків конкурсу – 20 лютого 2018 року – на виставці буде представлено рішення міжнародного журі конкурсу, оприлюднені авторські колективи – автори конкурсних пропозицій та промарковано переможців конкурсу – 1-ша, 2-га та 3-тя премії.  Також на виставці представлені приклади світових меморіалів, створених за результатами архітектурних конкурсів та інформація про конкурс.

  З 22 лютого 2018 року оригінали конкурсних проектів в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» будуть представлені в Будинку Архітектора, вул. Б. Гринченка, 7, третій поверх. Виставка триватиме до 22 березня 2018 року.

  Детальна інформація про архітектурний конкурс – на офіційному сайті конкурсу: http://www.competition-maidan-ukraine.org/.

  Сторінка конкурсу в соціальній мережі FB: https://www.facebook.com/maidan.competition/


  Акредитація ЗМІ за тел.: 234-15-36 та e-mail: presa@mincult.gov.ua

  Місце проведення:  м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, ІА «Укрінформ».