• In English
 • 20 лютого Геннадій Зубко обговорить з представниками Єврокомісії перспективи реформи децентралізації в Україні
  опубліковано 19 лютого 2018

  20
  лютого

  18:00

  15:51

  вівторок
  вулиця Велика Житомирська, 20, Київ

  20 лютого 2018 року за участі Генерального директора Генерального директорату з питань сусідства і переговорів з розширення ЄК Крістіана Даніельссона, Віце-прем'єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка і Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич відбудеться круглий стіл "Європейський вимір українських реформ".

  У заході також візьмуть участь експерти 24-х регіональних Центрів розвитку місцевого самоврядування.

  Після завершення круглого столу запланований брифінг для представників ЗМІ.

  Початок о 18:00.

  Місце проведення: Дім децентралізації, вулиця Велика Житомирська, 20, Київ, 4-й поверх, зал «Полтава».

  Акредитація ЗМІ - до 16:00 20 лютого 2018 року. Будь ласка, зв'яжіться з прес-службою програми «U-LEAD з Європою» – pr@u-lead.org.ua, (044) 581 27 99.

  Довідково

  Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні фінансується Європейським Союзом, його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією і надає підтримку українському Уряду в здійсненні реформи децентралізації. Програма «U-LEAD з Європою» виконується в 2016-2020 роках Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Шведським агентством міжнародного розвитку і співробітництва (Sida) у партнерстві з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Більш детальну інформацію можна знайти на сайті: www.u-lead.org.ua.