• In English
 • 20 липня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  20
  липня

  10:00

  11:00

  вiвторок

  20 липня відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Початок заходу: 10:00  

  Місце проведення: НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ


   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державної митної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної митної служби України та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державної митної служби України.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної митної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Керівника Апарату Антимонопольного комітету України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Керівника Апарату Антимонопольного комітету України та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Керівника Апарату Антимонопольного комітету України.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Керівника Апарату Антимонопольного комітету України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Національної соціальної сервісної служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  14. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України та обговорення її результатів.

  15. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України.

  16. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної інспекції енергетичного нагляду України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  17. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру та обговорення її результатів.

  19. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру.

  20. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  21. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  22. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України та обговорення її результатів.

  23. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України.

  24. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної казначейської служби України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  25. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  26. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті та обговорення її результатів.

  27. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті.

  28. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державної служби України з безпеки на транспорті, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  29. Різне.