• In English
 • 20 липня представлять стратегію просування туристичного бренду України у світі

  20
  липня

  16:00

  17:00

  вівторок

  20 липня о 16:00 Міністерство закордонних справ України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Державне агентство розвитку туризму (ДАРТ) та креативна школа Projector презентують Комунікаційну стратегію просування України як популярного напряму для іноземних туристів. Документ містить практичні кроки, формати, канали та методи, які допоможуть засобами комунікації і публічної дипломатії формувати сталий туристичний імідж України та системно залучати іноземних туристів.

  У рамках події також відбудеться публічний запуск міжнародної інформаційної кампанії Visit Ukraine — Summer in Ukraine для популяризації літнього відпочинку в Україні серед іноземців.

  У презентації візьмуть участь Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, Голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів та засновник креативної школи Projector Олександр Трегуб.

  Подія відбудеться у внутрішньому дворику МЗС. До участі запрошуємо ЗМІ за попередньою акредитацією: https://forms.gle/pmGcHAUEmuHUfc3Q9

  Завершення акредитації: 12.00 20 липня.

  Акредитовані ЗМІ отримають підтвердження на зазначену в формі електронну адресу.

  Прибуття акредитованих представників ЗМІ: до 15:40 20 липня

  Вхід до будівлі: МЗС України, Михайлівська пл., 1, під’їзд № 3

  Для входу в будівлю МЗС прохання мати при собі паспорт, дійсне журналістське посвідчення (видане редакцією) та засоби індивідуального захисту.

  Представники ЗМІ, які не були акредитовані, не зможуть взяти участь у заході.