• In English
 • 20 квітня Остап Семерак візьме участь у алейній висадці дерев по бульвару Тараса Шевченка в м. Києві

  20
  квітня

  09:00

  17:00

  субота

  У суботу, 20 квітня 2019 року о 10.30 Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак візьме участь у алейній висадці дерев по бульвару Тараса Шевченка в м. Києві.

  Цьогорічна акція приурочена до Всесвітнього Дня довкілля, який щорічно відзначають в країні у третю неділю квітня і проходитиме під девізом «Посади дерево – врятуй довкілля».

  Дата проведення: субота, 20 квітня 2019 року

  Місце проведення: м. Київ, на розі вулиці С. Петлюри і бульвара Т. Шевченка (навпроти Посольства Грузії в Україні ( бульвар Тараса Шевченка, 25неподалік Свято-Володимирського патріаршого собору).

  Початок: 10.30

  Мета - привернути інтерес українців до проблем довкілля, виховання бережливого ставлення до природи, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

  Висадка Алеї  покликана не лише озеленити в різних куточках нашу країну, а й крок за кроком долучати кожного українця до порятунку природи і особистого внеску в її розвиток.

  У висадці алеї візьмуть участь: Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, директор Управління екології та природних ресурсів КМДА Андрій Мальований, народні депутати України, віряни.

  Запрошуємо всіх бажаючих українців підтримати ініціативу Мінприроди і, долучившись  до акції, висадити своє дерево на Алеї 

  Деталі за телефоном: (097) 54 54 514.