• In English
 • 20 квітня МОН, Мінцифри та ЄФО презентують онлайн-інструмент SELFIE
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 19 квітня 2021

  20
  квітня

  12:00

  13:00

  вівторок


  20 квітня 12:00 в Україні розпочнеться пілотне впровадження онлайн-інструменту SELFIE. Першими пройдуть оцінювання 60 шкіл та 30 закладів профосвіти з 10 регіонів країни. Після опрацювання результатів скористатися інструментом зможе кожен охочий заклад.

  Запуск пілоту проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства цифрової трансформації України та Європейського фонду освіти.

  У відкритті онлайн-зустрічі візьмуть участь:

  • Артур Селецький, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифровізації;
  • Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції;
  • Ів Пюні, заступник голови підрозділу з питань людського капіталу та зайнятості Об’єднаного дослідницького центру Європейської Комісії;
  • Мануела Пріна, голова підрозділу з питань оцінки та розвитку компетентностей Європейського фонду освіти;
  • Сюзанна М. Нільсен, фахівець з питань розвитку людського капіталу, координатор Європейського фонду освіти в Україні;
  • Алессандро Бролпіто, старший фахівець з питань цифрових компетентностей і навчання Європейського фонду освіти.

  Трансляція відкриття заходу відбудеться на Facebook-сторінці МОН і триватиме близько 45 хв.

  Мова заходу: українська та англійська (забезпечується переклад).

  Презентація триватиме впродовж 4 годин. Повний відеозапис заходу буде оприлюднено на ресурсах МОН.

  Учасниками презентації також стануть представники Об'єднаного дослідницького центру Єврокомісії (JRC), національні експерти та координатори SELFIE в Україні.

  Довідково

  SELFIE (Self-reflection on Effective Learning by Fostering the Use of Innovative Educational Technologies) — це безкоштовний онлайн-інструмент, який допомагає проаналізувати стан цифровізації, ефективності використання цифрових технологій у закладі освіти. Інструмент був підготовлений експертами Європейської Комісії і вже використовується у 63 країнах світу.

  Під час самоаналізу учасникам опитування пропонується відповісти на запитання, за допомогою яких анонімно та добровільно збирають думки керівників, педагогів та учнів щодо цифрової готовності закладів освіти. За результатами складається інтерактивний звіт, який допомагає керівництву закладу виявити сильні та слабкі сторони. На основі звіту заклад готує та реалізує стратегічний план щодо покращення стану цифровізації та підвищення ефективності впровадження цифрових технологій в освітньому процесі.

  Заклади освіти можуть проводити аналіз стану цифровізації та динаміки змін із використанням інструменту SELFIE щорічно, щоб відстежувати свій прогрес. У разі потреби впродовж одного навчального року скористатися інструментом можна тричі.