• In English
 • 20 червня – презентація електронної послуги з реєстрації ГО

  20
  червня

  13:00

  14:00

  четвер

  20 червня 2019 року відбудеться презентація нової електронної послуги з державної реєстрації громадських організацій зі статусом юридичної особи.

  Захід проводитиметься Державним агентством з питань електронного урядування та Фондом Східна Європа, який виконує швейцарсько-українську програму «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP). У заході візьмуть участь представники громадських організацій, проєктів-донорів та керівництво Швейцарської агенції розвитку та співробітництва.

  Під час заходу гості дізнаються, як працює онлайн-сервіс, матимуть змогу обмінятися думками про те, що відбувається у сфері громадських об’єднань в Україні та ознайомитись із першою громадською організацією, що була зареєстрована онлайн.

  Учасники:

  Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів України

  Олександр Риженко, голова Державного агентства з питань електронного урядування

  Хольгер Тауш, директор Швейцарської агенції розвитку та співробітництва

  Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа

  Максим Лациба, керівник програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень, керівник проєкту USAID «Громадяни в дії».

  Початок заходу: 13:00, 20 червня.

  Місце проведення: м. Київ, вулиця Володимирська, 49-А, «Перша українська конференц-зала».

  Участь та акредитація ЗМІ – за попередньою реєстрацією: http://bit.ly/online_registration_form до 12:00 20 червня.

  За додатковою інформацією можна звертатися до Анастасії Римарчук, радниці з комунікацій Державного агентства з питань електронного урядування України: (097) 924-50-92, Rymarchuk@e.gov.ua.