• In English
 • 20 березня стартують тренінги щодо організації підготовчих курсів для вступників з ТОТ
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 10 березня 2021

  20
  березня

  09:00

  субота
  31
  березня

  17:00

  середа


  Громадська організація «Фонд «Відкрита політика» за підтримки Міністерства освіти і науки України на базі Міжнародної Зеленої школи (с. Космач Косівського району Івано-Франківської області) організовує проведення тренінгу «Організація та промоція підготовчих курсів» у межах проекту «Доступність освіти для мешканців тимчасово окупованих територій (підтримка державної гарячої лінії)», що реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

  Участь у тренінгу можуть брати:

  - працівники центрів довузівської підготовки та профорієнтаційної роботи, приймальних комісій та освітніх центрів «Донбас/Крим-Україна», відділів маркетингу та зв'язків із громадськістю, закладів вищої освіти Донецької та Луганської областей та інших регіонів;

  - представники уповноважених закладів загальної середньої освіти, що співпрацюють з освітніми центрами, та представники громадських організацій, які працюють з молоддю з тимчасово окупованих територій та прифронтової зони.

  Перша сесія тренінгів відбудеться 20-25 березня 2021 року для представників Донецької області, Херсона, Житомира, Вінниці.

  Друга сесія тренінгів відбудеться 26-31 березня 2021 року для представників Луганської області, а також Слов'янська, Харкова, Києва.

  Реєстрація за формою на першу сесію триватиме до 12 березня включно. Підтвердження від організаторів про включення до групи учасників тренінгу та контакти координаторів надійде на електронну пошту до 14 березня.

  Реєстрація на другу сесію відбуватиметься за цією самою формою, але буде відкрита 16 березня.

  Докладніше: +38 (050) 767-10-66 (WhatsApp), Наталія Мацай та dostupnaosvita.com.ua@gmail.com.

  Зазначимо, цьогоріч запроваджується пілотний проект підготовчих курсів з української мови, літератури, історії України та математики в дев’яти закладах вищої освіти.

  Командою ГО «Фонд «Відкрита політика» було створено відеоролики про підготовчі курси для вступників з ТОТ і підготовчі курси до ДПА та ЗНО для вступників важкодоступних регіонів (регіонів, де обмежено доступ до якісної освіти) з метою поширення інформації в соцмережах, по радіо та на телебаченні.

  Також для школярів з важкодоступних регіонів доступні безкоштовні онлайн-курси з підготовки до ДПА та ЗНО.

  Нагадаємо, МОН прагне залучити якомога більше дітей з тимчасово окупованих територій до здобуття освіти в Україні.