20 березня – семінар із впровадження енергосервісу для термомодернізації об’єктів Держпродспоживслужби


20 березня 2019, середа

Тривалість 10:00-12:00

м. Київ, вул. Антоновича, 174


20 березня відбудеться семінар із впровадження енергосервісу для термомодернізації об’єктів Держпродспоживслужби.

На семінарі Держенергоефективності продемонструє особливості укладання ЕСКО-договорів для підвищення енергоефективності не лише бюджетних установ, а й об’єктів органів влади.

Ключові питання семінару: 

  • енергосервіс в бюджетній сфері: правові засади;
  • впровадження енергосервісу: особливості проектів, можливості для бізнесу і розпорядників бюджетних коштів;
  • практичні приклади реалізованих проектів від ЕСКО-інвесторів: унікальні характеристики проектів, заплановані інвестиції – 2019.

Основні спікери семінару:

  • Володимир Лапа - Голова Держпродспоживслужби
  • Сергій Савчук - Голова Держенергоефективності
  • Юлія Блєсіус - Директор Регіонального представництва Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Час проведення семінару:  10:00 – 12:00.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Антоновича, 174 (11-й поверх, актова зала).

Організатори заходу: Держенергоефективності, Держпродспоживслужба, Регіональне представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

Програма семінару: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Agenda_DP_20_03_2019.pdf

Запрошуються представники засобів масової інформації.

Акредитація ЗМІ здійснюється до 15:00 19 березня за електронною адресою  saeepressa@gmail.com та тел.: (044) 590-59-65 (Управління комунікації та зв’язків з громадськістю Держенергоефективності).

Акредитація ЗМІ обов’язкова із зазначенням:

  • ПІБ;
  • назви ЗМІ;
  • журналістського посвідчення;
  • контактів (номера мобільного телефону і електронної пошти);
  • переліку фото- та відеотехніки.

Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

 За додатковою інформацією можна звертатися за тел. (044) 590-59-64 (Управління реформування сфери енергоефективності та енергозбереження).